Anunturi

Programarea meciurilor

(22 Aug 2015)

Pentru a evita discutiile generate de programarea meciurilor si a presiuniilor puse de anumiti delegati asupra organizatorilor pentru a programa partidele la ore preferentiale nejustificat, am decis ca in acest an sa nu mai dau curs nici unui fel de cereri, inclusiv acelor echipe indreptatite sa o faca (exemplu: nunti, turnee, etc. in anumite date si anuntate la sedinta organizatorica). Drept urmare, se va folosi Tabela Berger Oficiala a FRF, exact in pozitiile din link-ul Tabela Berger. Aceast program este gandit de federatie, alternand meciurile acasa/deplasare si la pozitii diferite.

... citeste
Bal.1
10:00
Cristal
Forest

Bal.1
10:45
Metalopl.
Union

Bal.1
11:30
Vikings
Nicoli

Bal.1
12:15
FC Talanii
Expertmed

Bal.1
13:00
Deloeko
Dynavit

Bal.1
13:45
Varful
CLINICCO

Bal.1
14:30
Becko
Poiana

Bal.2
10:00
Autoliv II
Mach 1

Bal.2
10:45
Inter Bv.
Mario

Bal.2
11:30
Phoenix
Racadau

Bal.2
12:15
Milan
Azuga

Bal.2
13:00
Mauriciu
Neomed

Bal.2
13:45
Vodasis
Seda

Bal.2
14:30
Galli Gallo
AS Star

Bal.1
15:15
Top Sport
ASA Bv

Bal.2
15:16
Bingo
Corona

Bal.1
16:00
Viitorul
Luado

Bal.2
16:01
FC BV
Serv. ASSA

Bal.1
16:45
Forest II
Pz. Roma

Bal.2
16:46
Globus
Stabilus

Bal.1
17:30
IBM
Coltea

Aici se vor posta rezultatele in cursul zilei de Sambata
Clasament Superliga - Divizia A - etapa 1
Loc Echipa M Glv Pct
1. Cristal 0 0 0
2. Union 0 0 0
3. Nicoli 0 0 0
4. Expertmed 0 0 0
5. Dynavit 0 0 0
6. CLINICCO 0 0 0
7. Poiana 0 0 0
8. Becko 0 0 0
9. Varful 0 0 0
10. Deloeko 0 0 0
11. FC Talanii 0 0 0
12. Vikings 0 0 0
13. Metalopl. 0 0 0
14. Forest 0 0 0
Program prima etapa - 2015-09-05 - Etapa 1
Partida Ora Balon
Cristal - Forest 10:00 1
Metalopl. - Union 10:45 1
Vikings - Nicoli 11:30 1
FC Talanii - Expertmed 12:15 1
Deloeko - Dynavit 13:00 1
Varful - CLINICCO 13:45 1
Becko - Poiana 14:30 1
Program etapa viitoare - 2015-09-12 - Etapa 2
Partida Ora Balon
Union - Cristal 10:00 1
Nicoli - Metalopl. 10:45 1
Expertmed - Vikings 11:30 1
Dynavit - FC Talanii 12:15 1
CLINICCO - Deloeko 13:00 1
Poiana - Varful 13:45 1
Forest - Becko 14:30 1
Topul marcatorilor
Loc Nume prenume Echipa G.
Nu exista marcatori

Suspendari

Jucatorii suspendati pentru Etapa 2:

  • Nu este nici un jucator suspendat

Sarbatoriti

Jucatorii ce isi sarbatoresc ziua de nastere in saptamana curenta sunt:

  • Nu este nici un jucator sarbatorit